Karma ieško namų

Pristatau jums Karmą. Kalytė, kuriai šį mėnesį (2017 metų balandį) suėjo lygiai metai. Beveislė, bet tiek charakteryje, tiek išvaizdoje dominuoja vokiečių aviganio genas, tik nėra tokio stambaus sudėjimo. Vidutinio dydžio, nuo žemės iki keteros maždaug 60 cm. Iš išvaizdos visi sutinka, kad Karma yra labai labai dailus šuo (nuotraukose galit patys įvertinti).  Kaip ir dauguma šunų, atsidūrusių šiuose skelbimuose, Karma turėjo tikrai nelengvą gyvenimą.  Karmos gimtinė yra Vilniaus taboras, tačiau dar labai labai maža būdama atsidūrė prieglaudoje. Po kelių mėnesių ją iš prieglaudos pasiėmė nauji šeimininkai, kurie, déjà, labiau apkartino jos gyvenimą, negu ištikrųjų rūpinosi. Karmai, dar visai visai mažai būnant, teko ištverti nemažai smurto, to pasekmes ji jaučia ir šiandien. Iš pažiūros atrodytų, kad Karma yra beprotiškai energingas, hyperaktyvus šuo, nuolatos reikalaujantis dėmesio. Tačiau gali būti, kad ji tiesiog yra labai stresuotas, kupinas nerimo šuo. Galima išgirsti kaip ji kiekvieną naktį sapnuoja košmarus.. Perspėju – tai nuostolingas šuo, negaudama dėmesio ji griauš griauš griauš ir griauš viską, kas papuola. Nebent, žinoma bus tinkamai pasirūpinta jos gyvenimo sąlygomis. Nepaisant nedėkingo likimo, Karma yra labai ypatingas ir netgi unkilaus šuo.  Ji yra itin protinga ir labai smalsi, kitam gyvenime ji galbūt būtų tapusi K-9 pirmūnė. Kalytė  yra begalo užsispyrusi, todėl  ją gali būti sunku dresuoti, bet į iššūkių reikalaujančias užduotis visada žiūri su užsidegimu. Ji yra itin konkurencinga kitų šunų atžvilgiu, linkusi laimėti bet kokia kaina. Sakyčiau, kad tai “varžybų šuo”, kuris tikrai parneštų medalių. Taipogi svarbu paminėti, kad nors likimas pagailėjo jai žmonių meilės, Karma yra begaaaaaaalo draugiškas šuo. Jokios agresijos nei žmonėms, nei šunims ji nerodo, su vaikais elgiasi labai draugiškai. Na, išskyrus tuos momentus, kada Karma labai nori be perstojo žaisti ir tai gali turputuką erzinti tiek kitus gyvūnus, tiek žmones, galiausiai gali būti išprovokuotas konfliktas.  Šiaip, jeigu jau turite namuose gyvūną, geriau Karmos nepasiimti dar plius. Patikėkit manim, ji tornadas, ir jos vienos tikrai bet kam užtektų. Dar truputuką pastebėjimų: Karma yra neįtikėtinai vokalus šuo, kuris savo emocijas linkusi išreikšti balsu, ji pasižymi labai gausiu žodynu :} net nuostabu stebėti jos mėginimus bendrauti tik žmogui būdingais būdais. O jau jos meilumas..  Jeigu dievinate, kai šuo glaudžiasi prie jūsų, nori artumo, snukutį glaudžia jums prie veido, prašosi apkabinama, tai žinokit geresnio šuns nerasite. Karma yra meilumo įsikūnijimas.

Manau, kad tinkamiausia vieta Karmai gyventi būtų pas šeimą su nuosavu namu, jai reikėtų voljero, bet tikrai ne tokio, kuriame būtų įkalinta visam likusiam gyvenimui. Ji prieraiši, niekur už savo ribų nelaksto, todėl būtų galima visai nesibaiminti jos paleisti (na, žinoma tik po sterilizacijos). Šiai kalytei reikia daug erdvės, daug gamtos, ir aktyvių šeimininkų. Na, ir žinoma daug daug meilės.

Nežinau, ar atsiras Karmai tokie namai, kurių ji nusipelno… Pradžioje, pamačius kiek ji reikalauja dėmesio, gali atrodyti kad tai beviltiškas šuo. Ji tikrai tikrai toks nėra. Karmai yra būtinas profesionalus dresiravimas, ir tikrai nėra per vėlu ją mėginti truputuka pataisyti. Kaip minėjau, šis šuo turi aukštą intelektą, tik reikia kalytę tinkamai motyvuoti.

Labai labai viliuosi, kad šį Karmos aprašą perskaitys rimtai nusiteikęs žmogus, kuris pasiryš priimti ją į savo gyvenimą, į savo šeimą, suteikdamas jai visą, ko ji nusipelnė. Jeigu ne, Karmos laukia labai liūdna pabaiga, greičiausiai neradusi naujų namų bus užmigdyta. Rašykite, skambinkite bet kuriuo (padoriu) metu, jeigu neatsiliepsiu, turbūt tuo metu negaliu kalbėti dėl darbo reikalų, bet būtinai perskambinsiu. Eglė tel: 868930130

pirma nuotrauka

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *